To koniec otyłości na świecie! Trójka młodych naukowców-bohaterów wybawia ludzkość od nadwagi

Szok w Singapurze: Prezes koncernu farmaceutycznego SKAZANY NA KARĘ CHŁOSTY za próby udaremnienia historycznego przełomu w medycynie

Cały świat medycyny huczy o niesamowitym wyczynie młodych geniuszy. Oto trójka najzdolniejszych studentów na świecie. Ich losy połączyły się na stypendium medycznym w Singapurze. Tam młodzi naukowcy wspólnymi siłami dokonali historycznego przełomu w walce o ludzkie zdrowie.

Diego José Gutiérrez (18-letni Argentyńczyk)

Anna Wasilewska (19-letnia Polka)

Keiichirō Sanaka (19-letni Japończyk)

Ich wynalazek trwale spala u każdego całą zbędną tkankę tłuszczową. Co ważne: całkowicie bezpiecznie oraz bez zmiany diety i trybu życia. Ten sposób gwarantuje chudnięcie w tempie 10 kg na 2 tygodnie.

– Zrobiliśmy po prostu to, co medycyna mogła i miała obowiązek zrobić już 45 lat temu – komentują młodzi geniusze. Dzięki ich odkryciu, już 27 tysięcy obywateli Singapuru, Argentyny i Japonii schudło 10, 20, 40, 80 kg i więcej. Czas na Polskę!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się...

  1. kim jest młoda Polka, która przyczyniła się do odkrycia antidotum na nadwagę i dziś jest naszą dumą narodową

  2. jakich czynów dopuścił się prezes amerykańskiego koncernu farmaceutycznego, że został skazany na chłostę przez singapurski sąd

  3. oraz jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z kuracji i pozbyć się nadwagi!Ludzie, skończcie z tymi ćwiczeniami i dietami!
– nawołują młodzi geniusze

Jedna tabletka tej przełomowej kuracji, mimo że jest niewielkiego rozmiaru, potrafi rozprawić się nawet ze 100 kg nadwagą. To dowód, że natura jest przepotężna! Tak, natura. Trzeba jasno podkreślić, że kuracja składa się wyłącznie ze składników naturalnych.

– By schudnąć, ludzie poddają się rygorystycznym dietom albo katują swoje ciała ćwiczeniami. To wszystko jest nieskuteczne i szkodzi zdrowiu. Prawdziwe antidotum na nadwagę przez setki lat było dostępne na wyciągnięcie ręki, w naturze. Składniki te istniały pokojowo na Ziemi i tylko czekały, aż ktoś wreszcie je dostrzeże. Wystarczyło tylko połączyć je ze sobą i pozwolić im działać – opowiadają młodzi geniusze.

Nasza Ania to naukowiec nr 1 na świecie!

Ania Wasilewska, której zawdzięczamy wynalezienie antidotum na nadwagę, pochodzi z Drohiczyna – małej miejscowości na Podlasiu. Urodziła się 14 marca, czyli tego samego dnia, co światowej sławy naukowiec i noblista Albert Einstein! Już w dniu jej narodzin rodzice podejrzewali, że ta dziewczyna zawojuje świat naukowy. I nie pomylili się ani trochę.

Ania w wieku 4 lat opanowała podstawy matematyki. W wieku 12 lat napisała maturę. Pierwsze studia skończyła, mając zaledwie 15 lat. Jest skromna, ale jej umysł jest ostry jak brzytwa. Wyniki jej prac naukowych zastosowano w najnowszej sondzie, która poleci na Marsa. Tak, takie rzeczy robią zdolni ludzie. I to u nas, w Polsce.

Największą pasją Ani zawsze była medycyna. Zapytaliśmy Anię, dlaczego wraz z kolegami ze stypendium medycznego postanowiła wynaleźć sposób na zwalczenie otyłości.

„Moja Babcia umarła przez nadwagę”

– Moja babcia przez nadwagę dostała cukrzycy i przedwcześnie odeszła z tego świata. Diego stracił ojca, gdy miał 7 lat. Powód? Zawał serca spowodowany nadwagą! U Keiichirō nadwaga jest dziedziczna, przez co jego rodzina cierpi na nadciśnienie i ma niebezpiecznie wysoki poziom cholesterolu. Faktem jest, że nadwaga skraca życie ludzi średnio o 12 lat…

Dzisiejsza medycyna – kontynuuje Anna – radzi sobie z grypą, przewlekłym bólem czy innymi dolegliwościami, a nie może nic zrobić z otyłością? To obłęd! Nie żyjemy przecież w średniowieczu. Nauka ma dziś nieograniczone możliwości. To był najwyższy czas, aby wynaleźć środek na otyłość.

Gdy poinformowaliśmy profesorów, jaki będzie przedmiot naszych badań, złapali się za głowy. Ostrzegali nas przed koncernami farmaceutycznymi…

Koncernom farmaceutycznym opłaca się, żeby ludzie byli otyli

Firmom sprzedającym leki opłaca się to, żeby ludzie mieli nadwagę. Otyłość powoduje choroby. Miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca – to tylko kilka spośród setek chorób powodowanych nadwagą. Choroby te wymagają leczenia. Leczenie wymaga leków.

Wynalezienie skutecznego środka na nadwagę to prawie pewne bankructwo dla koncernów farmaceutycznych produkujących leki na nadciśnienie, miażdżycę, cukrzycę, cholesterol, ból stawów i wiele innych…

A dla nas to idealna zemsta za chciwość, pazerność i arogancję – przyznaje oburzona Ania – ale przede wszystkim ogromna radość, że nasza ciężka praca przysłuży się ludzkości i uwolni ją od koszmaru nadwagi. Pozwoli odzyskać zdrowie oraz lepiej i dłużej żyć!

Pracowali w pocie czoła przez długie miesiące

Po 17 miesiącach badań laboratoryjnych i testów klinicznych dokonaliśmy niemożliwego! Wynaleźliśmy połączenie składników naturalnych, które niszczy nadwagę raz na zawsze jednym ciosem. Potrzebowaliśmy tylko dowodów skuteczności i bezpieczeństwa.

Wysłaliśmy naszą kurację wraz z dokumentacją do badań 7 ośrodkom badawczym w Azji, Europie i USA. Świat naukowy zaczął o nas huczeć. Skuteczność naszej kuracji została potwierdzona ponad wszelką wątpliwość. Tylko w trakcie testów, skutecznie i bezpiecznie odchudziła 9 tysięcy osób. Nasze telefony nie przestawały dzwonić! Otrzymywaliśmy gratulacje od światowej sławy naukowców. Cieszyliśmy się. Do czasu, gdy…

Przekonaliśmy się, do czego ONI są zdolni

Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, co działo się później. Myślałam, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach… Dostaliśmy nauczkę o tym, do czego posuną się żądni zysku biznesmeni, których nie obchodzi ludzkie zdrowie i życie, a wyłącznie pieniądze – opowiada Ania ze łzami w oczach.

Nadchodził dzień prezentacji kuracji, gdzie podczas uroczystej gali mieliśmy otrzymać z urzędu patent na jej produkcję. 3 dni przed prezentacją w Singapurze pojawił się prezes amerykańskiego koncernu farmaceutycznego.

Przyleciał do nas prywatnym samolotem z samego Chicago. Zażądał spotkania. Nie chcieliśmy się zgodzić na spotkanie, ale on nie przyjmował odmowy. Po kilkudziesięciu uporczywych telefonach spotkaliśmy się z nim.

Usiedliśmy w fotelach naprzeciwko prezesa. Za nami stało 5 ochroniarzy – Jutro nigdzie nie wystąpicie. Zniszczycie wszystkie dokumenty, wyniki badań i swoje komputery. A potem znikniecie.

– Nigdy! Chyba sobie kpisz, człowieku! – Diego zerwał się z fotela, wściekły tak, jakby demon w niego wstąpił. Wtedy prezes tylko wykonał spokojny gest dłonią do swoich ochroniarzy, a ja z Keiichirō…

Poczuliśmy z tyłu głowy lufy pistoletów

– Skoro jesteś takim bohaterem, to zobaczysz zaraz, jak giną twoi przyjaciele – powiedział prezes. I zaczął się śmiać. Myślałam, że umrę ze strachu. Zaczęłam płakać.

– Żegnam, dzieciaczki! – wykrzyczał prezes i kazał nam się wynosić. Był pewien, że udało mu się nas przestraszyć. I miał rację…

Ja i Keiichirō byliśmy w szoku. Nie wiedzieliśmy, co robić. Tylko Diego trzeźwo myślał. Nie miał zamiaru się poddać. Zaprowadził nas na policję. Ja nie chciałam tam iść. Kto by uwierzył, że taki poważny prezes w garniturze celuje z pistoletu do trójki „dzieciaków”?

Nasz pierwszy proces sądowy

Później wszystko potoczyło się bardzo szybko. W Singapurze jest tak mało przestępstw, że procesy sądowe odbywają się natychmiast. Prezes z jego ochroniarzami, 3 godziny po naszym zgłoszeniu przestępstwa, był już na sali sądowej.

W sądzie prezes był spokojny i pewny siebie. – W walizce mam 100 tysięcy dolarów. Weź je sobie i zapomnijmy o sprawie. Za godzinę mam spotkanie z ministrem zdrowia, więc nie mam czasu – odezwał się do wysokiego sądu z nieskrywaną arogancją.

Sędziego ze złości zalała krew. Taka zniewaga! Singapurczycy są bardzo honorowi i problem korupcji, łapówek i przekupstwa praktycznie nie istnieje w ich kraju. A już na pewno nie w takich poważnych instytucjach jak sąd.

Sędzia o nic więcej nie pytał. – Za zastraszanie studentów, próbę przekupstwa i obrazę sądu, zostaje pan skazany na karę chłosty. 30 batów – na sali rozległ się odgłos sędziowskiego młotka.

Prezes nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Nigdy nie zapomnę miny tego bufona. Ten człowiek myślał, że jest panem świata i za pieniądze wszystko załatwi. Był w takim ciężkim szoku, że zbladł jak ściana i nie był w stanie wydusić z siebie ani słowa. Natychmiast wyprowadzono go do celi w kajdanach.

Singapur to bardzo uczciwy i honorowy kraj, w którym korupcja jest surowo karana

Policja działa bez zarzutu, a procesy sądowe odbywają się w trybie natychmiastowym. Dla Europejczyków jest to nie do pomyślenia, ale w Singapurze za niektóre przestępstwa, takie jak korupcja, obowiązuje kara publicznej chłosty! Skazanemu obnaża się pośladki i wymierza bolesne ciosy. Taka kara uczy uczciwości skuteczniej, niż grzywna lub areszt.

Chłosta dla chciwego prezesa, brawa dla młodych geniuszy

– Później była już tylko radość, duma i poczucie, że spełniliśmy swoje zadanie. Ta historia z prezesem jest jak z jakiegoś filmu. Nauczyła nas jednak, że zachodnim światem rządzi pieniądz. Lecz na szczęście są jeszcze takie kraje, jak Singapur, gdzie ważna jest uczciwość i honor – wspomina Ania.

Imponujące efekty odchudzania

Z kuracji odchudzającej wynalezionej przez młodych geniuszy skorzystało 27 tysięcy kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 98 lat. Wszyscy z powodzeniem schudli do prawidłowej wagi. Żadna z tych osób nie doświadczyła efektów ubocznych. – Nasza kuracja jest w 100% naturalna, nie koliduje z żadnymi lekami ani nie powoduje alergii – tłumaczy Ania.

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie. Z jej pomocą każdy, kto chce schudnąć:

  1. zrzuca kilogramy w tempie 10 kg na 2 tygodnie – i może bezpiecznie kontynuować kurację, aż osiągnie pożądaną wagę

  2. nie musi męczyć się dietami i treningami – stosując kurację wręcz nie należy zmieniać nawyków żywieniowych ani ciężko ćwiczyć fizycznie

  3. minimalizuje ryzyko poważnych chorób: miażdżycy, cukrzycy, zwyrodnień stawów, a także zawału, wylewu, udaru

  4. blokuje efekt jo-jo raz na zawsze – to dzięki temu, że organizm resetuje swoją pamięć tłuszczową i przestaje zbierać zapasy kalorii

  5. podnosi poziom energii i siły mięśni 5-krotnie – dzięki czemu zwiększa produkcję hormonów szczęścia, gwarantujących dobry nastrój i entuzjazm każdego dnia!

SZCZĘŚLIWY KONIEC HISTORII CZEKAŁ TRZECH MŁODYCH NAUKOWCÓW - ZASŁUŻYLI NA TO

– Osoby, które już skorzystały z kuracji, piszą do nas listy z podziękowaniami. Niektóre osiągnęły imponujące efekty, zrzucając ponad 50 kg nadwagi. Wszystkie cieszą się dobrym zdrowiem i zyskali atrakcyjny wygląd. Udało im się stworzyć szczęśliwy związek, dostać awans w pracy. Powróciły do dawnych przyjemności, których odmawiały sobie przez wstyd spowodowany nadwagą, takich jak zwykłe opalanie na plaży czy pójście na basen...Teraz KAŻDY może schudnąć bez najmniejszego wysiłku!

Kobiety często piszą, że wreszcie mogą się ładnie ubrać i już nikt się z nich nie śmieje, że są „grubaskami”. To bardzo przykre, że nadwaga jest przyczyną wykluczenia społecznego. Tym bardziej cieszymy się, że pomagamy ludziom zyskać szczęśliwe życie – wyznaje Ania z dumą.

Każdy Polak może schudnąć 10, 30, 50, 80 kg i więcej, nie wychodząc nawet z domu!

Z kuracji można skorzystać już w Polsce. Zainteresowanie jest ogromne, dlatego w Internecie masowo pojawiają się podróbki. Tylko na poniższej stronie można otrzymać oryginalną kurację z pełną gwarancją skuteczności. Co więcej, dzięki staraniom Ani Wasilewskiej...

Opłacalne! 274 PLN 137 PLN
Pospiesz się, aby zamówić z rabatem, aż oferta zostanie przekazana do następnego czytelnika!
Oferta straci ważność po:
20 : 00
Twoje imię:
Numer telefonu:

Oferta ważna do (włącznie):

ARTYKUŁY TEGO TYGODNIA

Cukier to biały zabójca! Specjaliści ostrzegają...

Nadwaga u najmłodszych: jak odchudzić dziecko?

Otyłość a bezdech senny: fakty i mity

Naukowcy przestrzegają: olej kokosowy NIE jest zdrowy

5 składników, które uchronią Cię przed miażdżycą

Czy weganizm jest zdrowy? Opinie dietetyków

POPULARNE NA BLOGU

Najlepsze sposoby, by zmotywować się do ćwiczeń

Ranking diet pudełkowych

3 domowe sposoby na cellulit

Jak spalić tłuszcz z brzucha?

KOMENTARZE

245 komentarzy | Strona 1/25 | Dodaj komentarz Zaloguj się>>

Niezłe te dzieciaki i niezła historia... No to teraz nic tylko się kurować, dla zdrowia!

Miałam przyjemność uczyć Anię, gdy jeszcze była w podstawówce. Złote, niesamowicie uzdolnione dziecko, a do tego grzeczne. Zawsze jej kibicowałam i byłam pewna, że wiele osiągnie. Aż mi się łza w oku kręci!

proszę państwa. Wypowiem się, ponieważ męczyłem się z otyłością przed 7 lat. Wiadomo, jak to facet, lubię wypić piwko i zjeść coś dobrego. Żona truła mi całymi dniami, żebym coś z tym zrobił, bo cholesterol wysoki i być grubym to niezdrowe. A chrześnica moja z delegacji w Japonii mi przysłała tą kuracje więc spróbowałem dla świętego spokoju. Ale nie zmieniłem stylu życia. I straciłem 20 kg w niecały miesiąc, wyniki badań mam wreszcie w normie. Tak więc i zdrowszy jestem i wolny od narzekań małżonki

No dobrze, ale jakim cudem jakiś preparat składający się z naturalnych składników może odchudzać? Czy gdyby to było takie proste to by wcześniej na to naukowcy nie wpadli?

@Renata gdyby wszystko w świecie medycyny było takie łatwe, to byśmy teraz nie mieli żadnych chorób i byśmy żyli po 200 lat. Doszukujesz się dziury w całym, a tutaj mamy historyczny przełom medyczny!

Nadziałam się już na wiele suplementow na odchudzanie, oczywiscie nic mi nie pomoglo tylko pieniadze przemarnowane. Ale tutaj powiem szczerze, że to pierwsza metoda która na mnie zadziałała. Stosuję dopiero tydzień, ale czuje ze moje ubrania są na mnie o wiele luźniejsze i swobodnie zakładam spodnie, ktorych jeszcze tydzien temu nawet do kolan sobie nie moglam zalozyc. czuję się taka lekka. I nie ma mowy że pilnuję żeby nie jeść tego czy tamtego. po prostu REWELACJA , Kochani !

A ja nic nie nie będę pisała, niech moje zdjęcia powiedzą same za siebie.Szanowni Państwo, to są moje zdjęcia przed i po 3 tygodniach tej cudownej kuracji :

Pani Beato, efekt zdumiewający :) Dodam tylko że wcześniej też wyglądała Pani ładnie. Ale wiadomo, odchudzanie nie tylko dla urody lecz przede wszystkim dla zdrowia którego Pani życzę. Dziękuję za te zdjęcia, przekonały mnie, że mi również pomoże ta metoda:)

byłam już na tej stronie, czekam na moją paczuszkę, już coraz mniej jest dostępnych z ramach dofinansowania więc pospieszcie się lepiej:)

jupi! ja zastosowałam i schudłam 18 kg mimo genetycznej skłonności do nadwagi. To jest tak proste i skuteczne, że aż człowieka skręca, jak sobie pomyśli, że dopiero teraz można schudnąć normalnie bez głodzenia się. Ale lepiej późno niż wcale :) C-U-D-O-W-N-I-E ja bardzo, bardzo polecam! bez tego nadmiaru kilo, nowe życie!

a ile to trzeba brać czasu i czy każdemu w każdym wieku pomaga tak samo ?

@Janek masz opisane w artykule, zależy ile chcesz schudnąć, 10 kg w 2 tygodnie, 20 kilo w 4 tyg i tak dalej :)

Już byłam na tej stronie i wypełniłam formularz :))) Czekam na dostawę i już niedługo zacznę chudnąć

cs de es et hr hu it pl ro sk sl